Srpen 2010

Rozhovor na Žena.cz

14. srpna 2010 v 0:16 Novinky Jůlinky
V internetovém magazínu Žena.cz vyšel dnes (13. 8. 2010) pod trochu bulvárním titulkem "Edwards syndrom: Děti odsouzené k smrti" rozhovor o nás a naší Juliánce.
Rozvinula se k němu poměrně vášnivá diskuse, do které jsme nechtěli zasahovat, tak alespoň teď krátký komentář: děkujeme všem, kteří se v bitvě dobra (života) se zlem (smrtí) postavili na stranu života. Jmenovitě snad uživateli (uživatelce?) pod šifrou M., která v příspěvku "Tak nevím, přitahuje tento server..."  sice poněkud jadrně, avšak přesně shrnula to podstatné. A vy všichni, kterým příběh naší Juliánky příliš nevoní: s důvěrou se na nás obraťte, my vám Julču rádi na hodinku půjčíme, a to by v tom byl čert, abyste potom tak lehkovážně mávali rozsudkem smrti, jak dosud činíte.
Všem vespolek přejeme vše dobré a připojujeme ukázku, jak to vypadá, když se do vášnivé diskuse pustí naše holky (vlevo Julča, vpravo Amálka)...

1

2
3

S Juliánkou z pohádky do pohádky III

10. srpna 2010 v 0:51 Pohádkový kvíz
Je léto, doba prázdnin a her. Juliánka i se sestřičkou mají za sebou už pár výletů a jednu větší dovolenou. Než si rodiče najdou čas na protřídění fotek a napsání článku, nachystala si Julča pro vás další tři pohádky. Ta třetí je známá spíš velkým dětem a dospělým.
Poznáte je?