Listopad 2009

Juliánka ve stacionáři

17. listopadu 2009 v 11:02 Novinky Jůlinky
Juliánka od září začala chodit do "školky". Je to rehabilitační stacionář pro děti s kombinovanými i genetickými vadami od 1 do 10 let. Dítě tam může být od pondělí do pátku podle potřeb rodičů, kteří mají jistotu, že o jejich ratolesti je perfektně postaráno. Dětem se věnují individuálně od cvičení, přes hry a různé typy rehabilitací. K dispozici je i krásná velká zahrada, vozí děti na výlety, canisterapii, hipoterapii, no prostě je toho spousta. Pokud chcete podrobnější údaje, můžete mrknout na http://www.stacionar.cz/

Juli tam pobývá zatím jeden den v týdnu 5 hodin. Zpočátku jsem tam měla být celou dobu s ní, než si zvykne, ale hned poprvé jsme zjistili, že nebude mít problém. Zvládá to beze mě v pohodě, aby ne, když jsou tam hodné tety, které ji vždycky chválí, jak byla hodná. Už jsem i zaslechla, že tam má nápadníka... Takže se jí ve školce líbí, přesto je však ráda, když si ji vyzvedneme. Přivítá nás širokým úsměvem a celá spokojená je, i když přijdeme domů. Inu, doma je doma.

Na samotě u lesa

17. listopadu 2009 v 11:02 Juliánka na cestách
Všude dobře, doma nejlíp. Po různých výletech českými luhy a háji není nic příjemnějšího, než strávit několik dní na naší osamělé chalupě v Javorníkách - ve vrcholném létě i dumavém podzimu.